Hizmetlerimiz

Amazon, Ebay , Aliexpress , Shopify ve Alibaba’ da geçerli olan hizmetlerimiz şu şekildedir ;


Danışmanlık

Danışmanlık hizmetimiz ile aktif olarak pazaryerlerinde yada kendi e-ticaret sitelerinde satış yapan firmalara ürün listeleme teknikleri, fiyatlama, promosyonlar oluşturma, reklam kampanyaları oluşturma, trafik çekme – mağaza ziyaretçi sayısını arttırma, listelerde ön plana çıkartma, müşteri yönetim, lojistik planlama ve daha fazla hizmeti sağlıyoruz. Firmamız operasyon sırasında oluşabilecek problemleri ön görerek yaşanmaması, yaşanan problemlerin en masrafsız ve zararsız şekilde çözümü, maliyetlerin minimize edilmesi / karlılığı arttırma ve daha sürdürülebilir bir operasyon yapılabilmesi için diğer tüm hizmetleri sağlar.


Eğitim

Eğitim hizmetimiz ile E-Ticaret sektörüne adım atmak isteyen firmaların belirlediği çalışma metoduna uygun pazaryeri, e-ticaret sitesi, ödeme sistemleri, lojistik, gümrük, muhasebe ve yasal yükümlülükler ile ilgili geniş bir hizmet vermekteyiz. Firmaların talebi doğrultusunda temel düzeyde eğitim paketleri de mevcuttur. Bu temel düzeydeki eğitimleri aldıktan sonra arkaplan da eğitim desteği almaları mümkündür.


Yönetim

Yönetim hizmetimiz ile firmaların mağazaları için personel görevlendirme yada uzman personel alımı yapma yükünü ortadan kaldırıyoruz ve uzman ekibimize mağazaları teslim ediyoruz. Burada uzman ekibimiz firmadan aldığı bilgilere göre mağazaları oluşturur, ürün görselleri ve teknik detayları işledikten sonra hedef mağazaları satışa hazır hale getirir. Sürecin devamında sürekli gerekli iyileştirmeleri yaparak mağazaların gelişmesini sağlar ve satış hedeflerine uygun aksiyonları alır. Bu hizmet ile firmanın operasyon içerisinde ki iş yükü oldukça azdır.